IV Turniej Mikołajkowy w Hali Podpromie w Rzeszowie

IV Turniej Mikołajkowy w Hali Podpromie w Rzeszowie

gru 07

W dniu dzisiejszym odbył się Turniej Mikołajkowy w Hali Podpromie w Rzeszowie. Uczestniczyło w nim ponad 250 dzieci. Było mnóstwo atrakcji: lody, napoje i słodycze, które rozdawał wśród dzieci Św. Mikołaj. Wszystkie wyniki poniżej.

Do zobaczenia za rok :-)

78604278_10206502545317804_9061342729165864960_n 79017054_10206502544637787_5374922146675949568_n 79280497_10206502543477758_268480188084387840_n 80245089_10206502543397756_7239662544187555840_n 78743119_10206502542837742_3336626011973353472_n 78503728_10206502541957720_2157023637947809792_n 79925196_10206502541477708_3044553963669028864_n 79001356_10206502541277703_6861928910762803200_n

 

Ogicjalne wyniki IV Turnieju Mikołajkowego w Rzeszowie

BEZ STOPNIA / PASY BIAŁE (9 KYU) UR. 2014 I PÓŹNIEJ

1 MIEJSCE – SZUBART BARBARA (AKT RZESZÓW)
2 MIEJSCE – KOŁODZIEJCZYK BARTOSZ (AKT RZESZÓW)
3 MIEJSCE – MADYCKI STAŚ (BIŁGORAJSKI KKT)
3 MIEJSCE – JANUŚ MAJA (AKT RZESZÓW)

BEZ STOPNIA / PASY BIAŁE (9 KYU) UR. 2013 I 2012 (DZIEWCZYNKI)

1 MIEJSCE – APANOWICZ MICHALINA (AKT RZESZÓW)
2 MIEJSCE – KLUZ KARINA (AKT RZESZÓW)
3 MIEJSCE – SROKA JOANNA (AKT RZESZÓW)
3 MIEJSCE – NIEMIEC LAURA (AKT RZESZÓW)

BEZ STOPNIA / PASY BIAŁE (9 KYU) UR. 2013 I 2012 (CHŁOPCY)

1 MIEJSCE – BARTKOWICZ BŁAŻEJ (DĘBICKA AKT)
2 MIEJSCE – GRECZYCHO MAKSYMILIAN (DĘBICKA AKT)
3 MIEJSCE – CHROBAK FABIAN (DĘBICKA AKT)
3 MIEJSCE – SUPERSON DOMINIK (AKT RZESZÓW)

BEZ STOPNIA / PASY BIAŁE (9 KYU) UR. 2011 I 2010 (DZIEWCZYKI)

1 MIEJSCE – ZIEMNIAK NINA (DĘBICKA AKT)
2 MIEJSCE – BOROWIEC HANNA (DĘBICKA AKT)
3 MIEJSCE – APANOWICZ SABINA (AKT RZESZÓW)
3 MIEJSCE – FRAŃCZAK LILIANA (AKT RZESZÓW)

BEZ STOPNIA / PASY BIAŁE (9 KYU) UR. 2011 I 2010 (CHŁOPCY)

1 MIEJSCE – BIELA MIKOŁAJ (DĘBICKA AKT)
2 MIEJSCE – POŚWIAT MICHAŁ (DĘBICKA AKT)
3 MIEJSCE – BOCHEŃSKI KAROL (DĘBICKA AKT)
3 MIEJSCE – MICHNO PAWEŁ (DĘBICKA AKT)
BEZ STOPNIA / PASY BIAŁE (9 KYU) UR. 2009 /2008 / 2007

1 MIEJSCE – RADOMSKA LENA (DĘBICKA AKT)
2 MIEJSCE – KUBIENIEC KAROL (DĘBICKA AKT)
3 MIEJSCE – WKĘK PAWEŁ (DĘBICKA AKT)
3 MIEJSCE – KUDŁACZ MATEUSZ (DĘBICKA AKT)

PASY ŻÓŁTE (8 KYU) UR. 2014 / 2013 / 2012 (DZIEWCZYNKI)

1 MIEJSCE – JANICZEK NADIA (AKT NIEPOŁOMICE)
2 MIEJSCE – BANAŚ ZUZANNA (AKT NIEPOŁOMICE)
3 MIEJSCE – PAWĘZKA KATARZYNA (BIŁGORAJSKI KKT)
3 MIEJSCE – MADYCKA NELA (BIŁGORAJSKI KKT)

PASY ŻÓŁTE (8 KYU) UR. 2014 / 2013 / 2012 (CHŁOPCY)

1 MIEJSCE – TULEJA MATEUSZ (AKT NIEPOŁOMICE)
2 MIEJSCE – GUZIK LEON (AKT RZESZÓW)
3 MIEJSCE – MATEJEK ALEKSANDER (AKT RZESZÓW)
3 MIEJSCE – PŁANETA ANTONI (AKT RZESZÓW)

PASY ŻÓŁTE (8 KYU) UR. 2011 I 2010 (DZIEWCZYNKI)

1 MIEJSCE – FASZCZOWA ALICJA (DĘBICKA AKT)
2 MIEJSCE – GŁÓWKA EMILIA (DĘBICKA AKT)
3 MIEJSCE – KOBOS LIWIA (DĘBICKA AKT)
3 MIEJSCE – WÓJCIK WIKTORIA (BIŁGORAJSKI KKT)

PASY ŻÓŁTE (8 KYU) UR. 2011 I 2010 (CHŁOPCY)

1 MIEJSCE – KRZYSTYNIAK MIKOŁAJ (DĘBICKA AKT)
2 MIEJSCE – RUPA KUBA (DĘBICKA AKT)
3 MIEJSCE – STANEK PIOTR (DĘBICKA AKT)
3 MIEJSCE – PTASZEK ADRIAN (AKT NIEPOŁOMICE)

PASY ŻÓŁTE (8 KYU) UR. 2009 / 2008 / 2007 (DZIEWCZYNKI)

1 MIEJSCE – PĘKALA KINGA (DĘBICKA AKT)
2 MIEJSCE – PTASZEK NATALIA (AKT NIEPOŁOMICE)
3 MIEJSCE – JANICZEK NIKOLA (AKT NIEPOŁOMICE)
3 MIEJSCE – HELT OLIWIA (DĘBICKA AKT)
PASY ŻÓŁTE (8 KYU) UR. 2009 / 2008 / 2007 (CHŁOPCY)

1 MIEJSCE – KULAS JAKUB (DĘBICKA AKT)
2 MIEJSCE – KUREK SZYMON (DĘBICKA AKT)
3 MIEJSCE – JĘDRZEJCZYK KACPER (DĘBICKA AKT)
3 MIEJSCE – MARĆ ADAM (DĘBICKA AKT)

PASY POMARAŃCZOWE (7 KYU) UR. 2012 I PÓŹNIEJ

1 MIEJSCE – FALASA ALAN (AKT NIEPOŁOMICE)
2 MIEJSCE – JANUŚ MAKSYMILIAN (AKT RZESZÓW)
3 MIEJSCE – RAK AMELIA (AKT RZESZÓW)
3 MIEJSCE – KUSZ NIKOLA (BIŁGORAJSKI KKT)

PASY POMARAŃCZOWE (7 KYU) UR. 2011 I 2010 (DZIEWCZYNKI)

1 MIEJSCE – LIS NADIA (AKT NIEPOŁOMICE)
2 MIEJSCE – MATOGA ZUZANNA (AKT NIEPOŁOMICE)
3 MIEJSCE – HEJMO KAROLINA (AKT NIEPOŁOMICE)
3 MIEJSCE – WĘGRZYN JULIA (AKT RZESZÓW)

PASY POMARAŃCZOWE (7 KYU) UR. 2011 I 2010 (CHŁOPCY)

1 MIEJSCE – MIKA JAKUB (AKT RZESZÓW)
2 MIEJSCE – KRAWCZYK SZYMON (AKT NIEPOŁOMICE)
3 MIEJSCE – KOMZA HUBERT (AKT RZESZÓW)
3 MIEJSCE – DUBIEL FILIP (AKT RZESZÓW)

PASY POMARAŃCZOWE (7 KYU) UR. 2009 / 2008 / 2007 I WCZEŚNIEJ

1 MIEJSCE – GRELA BLANKA (AKT NIEPOŁOMICE)
2 MIEJSCE – TULEJA DAWID (DĘBICKA AKT)
3 MIEJSCE – MATUSZEWSKA WIKTORIA (DĘBICKA AKT)
3 MIEJSCE – KRZEMYK ADAM (DĘBICKA AKT)

PASY ZIELONE (6 KYU) UR. 2012 / 2011 / 2010

1 MIEJSCE – JANUSZ MIKOŁAJ (AKT NIEPOŁOMICE)
2 MIEJSCE – ONYSZCZUK MAKSYMILIAN (AKT RZESZÓW)
3 MIEJSCE – JACEK ANNA (AKT RZESZÓW)
3 MIEJSCE – SZELĄG JAKUB (AKT NIEPOŁOMICE)
PASY ZIELONE (6 KYU) UR. 2009 I 2008

1 MIEJSCE – JAROSZ JULIA (AKT NIEPOŁOMICE)
2 MIEJSCE – FALGIER OLIWIA (AKT RZESZÓW)
3 MIEJSCE – GRELA IGOR (AKT NIEPOŁOMICE)
3 MIEJSCE – ŚLIWA ZUZANNA (AKT NIEPOŁOMICE)

PASY ZIELONE (6 KYU) UR. 2007 I WCZEŚNIEJ (DZIEWCZYNKI)

1 MIEJSCE – MAZUR ZUZANNA (AKT RZESZÓW)
2 MIEJSCE – PANEK MARIA (AKT RZESZÓW)
3 MIEJSCE – KOWALSKA DOMINIKA (AKT RZESZÓW)
3 MIEJSCE – ORŁOŚ SARA (AKT RZESZÓW)

PASY ZIELONE (6 KYU) UR. 2007 I WCZEŚNIEJ (CHŁOPCY)

1 MIEJSCE – MROSZCZYK JAKUB (AKT RZESZÓW)
2 MIEJSCE – BOGUSZ MACIEJ (AKT RZESZÓW)
3 MIEJSCE – SOLANOWSKI GRZEGORZ (AKT RZESZÓW)
3 MIEJSCE – PIĄTEK KACPER (AKT RZESZÓW)

PASY NIEBIESKIE (4/5 KYU) UR. 2010 I 2011

1 MIEJSCE – WOJTCZAK MIŁOSZ (AKT NIEPOŁOMICE)
2 MIEJSCE – STAWIARSKI NIKODEM (AKT NIEPOŁOMICE)
3 MIEJSCE – WOTA BARTOSZ (AKT RZESZÓW)
3 MIEJSCE – PĘDZICH WIKTORIA (AKT NIEPOŁOMICE)

PASY NIEBIESKIE (4/5 KYU) UR. 2009 / 2008 / 2007 (DZIEWCZYNKI)

1 MIEJSCE – BIELA HANNA (DĘBICKA AKT)
2 MIEJSCE – JANUSZ HANNA (AKT NIEPOŁOMICE)
3 MIEJSCE – DYBOWSKA JULIA (DĘBICKA AKT)
3 MIEJSCE – PANEK ZUZANNA (DĘBICKA AKT)

PASY NIEBIESKIE (4/5 KYU) UR. 2009 / 2008 / 2007 (CHŁOPCY)

1 MIEJSCE – ANTONIÓW KACPER (AKT RZESZÓW)
2 MIEJSCE – FLEJSZAR SZYMON (AKT RZESZÓW)
3 MIEJSCE – NYKIEL PIOTR (DĘBICKA AKT)
3 MIEJSCE – WRÓBEL ALEKSANDER (DĘBICKA AKT)

PASY BRĄZOWE (3/2/1 KYU) UR. 2005 I WCZEŚNIEJ

1 MIEJSCE – MILANOWSKA OLIWIA (AKT RZESZÓW)
2 MIEJSCE – BĄK JAKUB (AKT RZESZÓW)
3 MIEJSCE – MICHNO SEBASTIAN ( AKT RZESZÓW)