Nowości ❗️❗️

Nowości ❗️❗️

kwi 02

❗️❗️ NOWOŚCI❗️❗️

Koniecznie przeczytajcie co dla Was przygotowaliśmy
⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️

Jak po dzisiejszych treningach? Jesteśmy mega z Was dumni, że tak dzielnie, systematycznie i solidnie trenujecie razem z Nami jesteście niesamowici dziękujemy, że jesteście z Nami.

 

A teraz przyszedł czas na nowości które dla Was przygotowaliśmy 

-> Od poniedziałku do piątku, zaczynając od jutra, (03.04.2020 r.) będziemy prowadzić PORANNY ROZRUCH o godzinie 8:00. Trening dla tych co chcą i mogą  Zajęcia, które wyzwolą moc endorfin z samego rana i pozwolą Wam super zacząć dzień z uśmiechem na ustach. Zajęcia będą trwać 30 minut. Wystarczy Wam trochę miejsca, koszulka, spodenki i buteleczka wody. Dlaczego tak rano ? Zdajemy sobie sprawę, że Nasi karatecy mają zdalne nauczanie, dlatego jest to jedyna możliwa godzina z rana a dodatkowo pomoże Nam kształtować swój charakter.

 

->PORANNY ROZRUCH będzie również w sobotę tylko o godzinie 9:00.

 

-> Również w soboty zaczynamy prowadzić zajęcia dla osób z niepełnosprawnością. Trening zaczyna się zaraz po porannym rozruchu, o godzinie 9:35.

 

-> W każdy piątek, zaczynając od jutra, będziemy prowadzić zajęcia dla rodziców/dorosłych ‍♂️. Treningi zaczynają się o godzinie 19:30. Będą to zajęcia ogólnorozwojowe z elementami KARATE. Potrzebny Wam będzie strój sportowy i na pewno butelka wody  Jeżeli Wasze pociechy będą chciały mogą wziąć udział w treningu razem z Wami.

 

Jeszcze raz DZIĘKUJEMY, że jesteście razem z Nami i aktywnie bierzecie udział w treningach. Pamiętajcie, że WSZYSCY RAZEM tworzymy Nasz klub karate. #community #razemjesteśmysilni #sportowarodzina

A dla tych co się jeszcze wahają zapraszamy już jutro o godzinie 17:30.

Staramy się jak najlepiej dopasować do panujących warunków, zapewniając Wam dużą dawkę ruchu, naukę Karate a przede wszystkim kontakt zarówno z sesnei’ami jak i Waszymi kolegami i koleżankami z grup treningowych.

Jeżeli macie jakieś sugestie bądź pytania, piszcie do Nas na facebooku lub dzwońcie. Jesteśmy dla Was i postaram się jak tylko możemy odpowiedzieć na nurtujące Was pytania 

OSS