Urodziny na sportowo

Urodziny na sportowo

paź 26

Idąc z dchem czasu i reagując na Wasze prośby od 5 listopada będziemy organizować w naszej Akademii urodziny dla dzieci!

Dla tych najmłodszych od 3 lat i dla tych starszych 9-13 lat

Miejsce: Hala Podpromie

Specjalne pakiet dla rodziców w Kawiarni Podpromie 10 metrów od sali

Czas trwania 2,5 godziny

Do wyboru bedą dwa programy:

Klocki lego + robotyka lub na sportowo:

Poniższe programy Państwo wybieracie sami!

FRIENDS – URODZINY PRZYJACIÓŁ Z HEARTLAKE
W miasteczku Heartlake długo nic się nie działo. Wszyscy mieszkańcy zaczęli się okropnie nudzić. Aż pewnego dnia coś się wydarzyło. Każdy z mieszkańców otrzymał zaproszenia na imprezę urodzinową jednej z naszych przyjaciółek. Jedynym warunkiem było przyjście w przebraniu lub masce.

STAR WARS – AKADEMIA JEDI I GALAKTYCZNA BITWA

Witajcie w Akademii Jedi. Abyśmy zaczęli szkolenie, musimy zbudować postać naszego rycerza Jedi. Potrzebujemy też pojazdu dla niego. W zależności od tego, gdzie nasz rycerz się szkolił, budujemy pojazdy powietrzne, naziemne, podwodne…

NINJAGO – AKADEMIA SPINJITSU

Witamy w akademii Ninjago. Mistrz Wu ma zamiar powitać młodych adeptów tej tajemnej sztuki walki. Zanim to się stanie, nowi uczniowie muszę się wykazać wiedzą ze świata Ninjago. Popisać się sprawnym okiem, wykazać pomysłowością oraz zręcznością. Każdą z tych cech będą sprawdzać specjalnie przygotowane testy… Bez obaw – na koniec dnia każdy z adeptów opanuje sztukę Spinjitsu.

NEXO KNIGHTS – ATAK JESTRA NA KRÓLESTWO KNIGHTON

Czarownik Merlok zwołał zebranie wszystkich rycerzy Nexo i przekazał im wiadomość, że błazen Jestro szykuje inwazję na nasze królestwo. Merlok udostępnił plany oraz zesłał nowe moce Nexo dla wszystkich rycerzy, aby rozpoczęli przygotowania do obrony królestwa. Ale uwaga! Błazen posiada księgę potworów i będzie ich używał do ataku …

CITY – MIASTO MARZEŃ

A co by było, gdybyś i Ty mógł zostać architektem LEGO®? Niezliczona liczba możliwości, miliony rozwiązań, tysiące klocków, setki kolorów. Użyj swojej wyobraźni i stwórz miasto LEGO® – to będzie Twoje miasto!

ROBOTYKA – JAK TO DZIAŁA?

„Jak to działa”? Mimo upływu stuleci dzieci nadal zadają to samo pytanie. Aby sięgnąć po odpowiedź, nie musimy już wertować internetu – możemy… zbudować odpowiedź na to pytanie. Przed nami wspaniała przygoda! Nie tylko dla odważnych odkrywców, zwariowanych konstruktorów i nieustraszonych mechaników. Także dla wszystkich po prostu poszukujących odpowiedzi.

RUCH TO ZDROWIE – GRY I ZABAWY SPORTOWE

Fantastyczna zabawa dla małych i dużych sportowców czyli gry i zabawy ruchowe z wykorzystaniem różnych sprzętów oraz przyrządów sportowych. Malowanie japońskich znaków. Walki na piankowe miecze. Konieczne zabranie ze sobą stroju sportowego.

Bliższe informacje tel. 604 136 337

44743046_1141075156051542_1160599093655896064_o