Instruktorzy Akademii

Marta Niewczas – 6-cio krotna Mistrzyni Świata

okładka

 

Marta Niewczas 4 dan najbardziej utytułowana zawodniczka w historii karate tradycyjnego w Polsce, instruktor i trener PZKT, 6 krotna Mistrzyni Świata, egzaminator na stopnie uczniowskie, sędzia klasy krajowej.

Agnieszka Sajdutka

agmieszka

W 2000r. Agnieszka Sajdutka trafiła pod skrzydła Marty Niewczas do Akademii Karate Tradycyjnego w Rzeszowie. Startuje i zdobywa medale od 2001r i do dzisiaj jest czynną zawodniczką. Pasja i zamiłowanie do sportu doprowadziło w 2007r do zdobycia przez zawodniczkę Akademii Karate zwycięstwa w Pucharze Polski Dzieci w Rzeszowie. Dokładnie dwa lata później zdała na czarny pas w czasie między narodowego seminarium w Sopocie. Od tego czasu jest członkiem kadry narodowej i w swojej karierze zdobyła 20 medali na arenie polskiej. W 2013r zadała na 2 Dan w czasie między narodowego seminarium w Dojo Stara Wieś. Dotychczas startowała dwukrotnie na Mistrzostwach Europy gdzie zdobyła łącznie 8 medali, oraz dwukrotnie na Mistrzostwach Świata i wywalczyła łącznie 7 medali. Od kilku lat jest instruktorem w Akademii Karate Tradycyjnego w Rzeszowie gdzie pod jej okiem młodzi zawodnicy zdobywają medale. Od 2013r jest studentką Wychowania Fizycznego na Uniwersytecie Rzeszowskim.

Patryk Niewczas-Czarny

sierpień2

 

Członek Kadry  Narodowej Juniorów w Karate Tradycyjnym, instruktor cross treningu.

Magdalena Łazarów

DSC_7479bs

Jest instruktorem rekreacji ruchowej o specjalności Gimnastyka Korekcyjna. W Akademii Karate Tradycyjnego w Rzeszowie  pod jej okiem osoby z niepełnosprawnością i problemami neurologicznymi walczą ze swoimi słabościami, prowadzi także zajęcia z gimnastyki korekcyjnej  dla dzieci i młodzieży. Jest również instruktorem nowoczesnych form ruchu (zajęcia Pilates).

 

Wojciech Gwardecki

 

Trener karate tradycyjnego z wieloletnim doświadczeniem w  karate tradycyjnym,