Turniej Resovia Karate Cup za nami

Turniej Resovia Karate Cup za nami

lis 07

To były piękne emocje….

To były piękne emocje….

W imieniu Sensei Marty Niewczas dziękujemy wszystkim, którzy uwierzyli, że w tych niełatwych czasach pandemicznych potrafimy zrobić wspaniały turniej w Rzeszowie zachowując wszelkie wytyczne sanitarne…

Dziękujemy władzom miasta Rzeszowa w osobie Prezydenta Rzeszowa Konrad Fijołek i Radnego Miasta Rzeszowa Witold Walawender za wsparcie i waszą obecność.Gratuluję wszystkim zawodnikom pięknego występu, sędziom podziękowanie śle za wspaniałą pracę, rodzicom za nie mniejszy entuzjam od zawodników.

Dziękujemy prof. Sergiusz Jozwiak za opiekę medyczną nad naszym turniejem.

Szczególne podziękowania wysyłam do Magdalena Łazarów za twoją pracę i serducho do naszej organizacji.Jesteś Miatrzynią wyzwań….

Dziękujemy Prezesowi Polska Unia Karate TradycyjnegoPaweł Janusz za zaufanie i powierzenie mi organizacji tej imprezy pod patronatem PUKT.

Dziękujemy studentom Instytut Nauk o Kulturze Fizycznej Uniwersytetu Rzeszowskiego za wspaniały wolontariat.

Dziękujemy rzeszowskim przedsiębiorcom Frontres – Fabryka Frontów Meblowych Jarek Białek oraz Firmie ZIAJA, którzy wiedzą, że najlepszą inwestycją w zdrowie jest sport dzieci i młodzieży.

Dziękujemy mediom rzeszowskim za wspaniałą relację naszej imprezy… TVP3 Rzeszów, Polskie Radio Rzeszów, Portal informacyjny nowiny24.pl.

Honorowy Patronat nad tą imprezą objęli:Konrad Fijołek Prezydent Rzeszowa, Władysław Ortyl Marszałek Województwa Podkarpackiego.

Do zobaczenia za rok….#ResoviaKarateCup

Fot. Kuba Pabis